Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.(05252) 2-19-84
E-mail: golovrada@ukrpost.ua

 

Увага, шахраї ! 

Голованівське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про те, що зафіксовано неодноразові випадки висування незаконних вимог до суб’єктів господарювання Благовіщенського, Вільшанського району Кіровоградської області з використанням засобів телефонного зв’язку. Невідомі особи просять передзвонити Благовіщенської ДПІ Кожухівській Н.І., Вільшанської ДПІ Сокол В.П. та перерахувати кошти на картку.

Просимо бути обережними та у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Звертаємо увагу платників єдиного податку! 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області зазначає, що проектом Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг від 29.08.2019 № 1073 пропонується виключити з п. 296.10 ПКУ платників єдиного податку другої - четвертої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.

Нагадаємо, що цим пунктом визначені платники єдиного податку, які не зобов’язані використовувати РРО. До таких зараз належать:

 • платники єдиного податку 1 групи;
 • платники єдиного податку 2-4 груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн. Крім платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Отже, змінами пропонується залишити виняток щодо використання РРО лише для платників єдиного податку 1 групи. Всі інші платники єдиного податку, незалежно від отриманих доходів, повинні будуть застосувати РРО.

Водночас проект доповнює Перехідні положення ПКУ (підрозділ 10 розділу XX) такою нормою: тимчасово з 01 січня до 31 грудня 2020 року (включно) РРО та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку 2-4 груп (ФОП), незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн., крім платників єдиного податку, які здійснюють:

 • реалізацію товарів (надання послуг) через мережу Інтернет;
 • реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
 • реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних  послуг у сфері охорони здоров’я;
 • реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;
 • реалізацію уживаних товарів;
 • діяльність із забезпечення стравами та напоями (в тому числі діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, постачання готових страв, обслуговування напоями, діяльність у сфері громадського харчування), якщо така діяльність є іншою, ніж визначена п. 11 ст. 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг";
 • діяльність туристичних агентств, туристичних операторів, надання інших послуг бронювання та пов'язану з цим діяльність;
 • діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування;
 • реалізацію деталей та приладдя для автотранспортних засобів при продажу яких застосування РРО та/або програмних РРО є обов’язковим відповідно до переліку, який затверджується Кабміном.

У разі перевищення у визначеному періоді обсягу доходу понад 1000000 грн. застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим. Застосування РРО та/або програмного РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку.

Таким чином, платникам єдиного податку 2-4 груп – ФОП, обсяг доходу яких не перевищує 1 млн. грн. та які не торгують вищеперерахованими видами товарів (послуг), тимчасово, на один рік (з 01.01.2020 по 31.12.2020 року), дозволяється здійснювати розрахункові операції без РРО. Обов’язковим використання РРО для платників єдиного податку 2 – 4 груп оподаткування стане з 1 січня 2021 року.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Майже 987 мільйонів гривень податків і зборів сплатили з початку року до бюджету платники податків Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Впродовж дев’яти місяців 2019 року платниками податків підпорядкованої території обслуговування Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області до Зведеного бюджету сплачено 987,6 мільйонів гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року сума надходжень збільшилась на 126,6 відсотки, або 207,5 млн гривень.

До Державного бюджету протягом січня – вересня 2019 року перераховано 404,6 мільйонів гривень в тому числі бюджетоформуючими податками: податку на прибуток – 18,4 млн грн, податку на додану вартість – 211,5 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 118,1 млн гривень.  У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились на 119,2 млн грн, або 141,7 відсотки.

До Місцевих бюджетів впродовж січня - вересня 2019 року мобілізовано надходжень у сумі 583,0 млн грн податків і зборів, чим зумовлено виконання доведених бюджетних призначень у розмірі 105,9 відсотків. В порівнянні з минулим роком це більше на 88,4 млн грн або на 117,9 відсотки. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 350,0 млн грн, плата за землю 125,6 млн грн, єдиний податок 78,9 млн грн, податок на нерухоме майно 5,7 млн гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування забезпечено в сумі 332,5 млн грн або 106,4 відс. до індикативного показника, порівняно з надходженнями аналогічного періоду минулого року показник збільшено на 64,2 млн гривень.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

 

 

 

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада