Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.(05252) 2-19-84
E-mail: golovrada@ukrpost.ua

У Голованівському управлінні обласного фіскального відомства відбулося засідання «круглого столу» на тему «Трудові відносини: оформлення, оподаткування, відповідальність»

 

В рамках взаємодії органів виконавчої влади та платників податків, у п’ятницю, 8 лютого в Голованівському управлінні Головного управління ДФС у Кіровоградській області спільно з територіальними органами Кіровоградського обласного центру зайнятості та Управління держпраці в Кіровоградській області проведено засідання «круглого столу» з бюджетоформуючими підприємствами на тему «Трудові відносини: оформлення, оподаткування, відповідальність». Засідання проведено за участі начальника Голованівського управління ГУ ДФС в області Тетяни Поліщук, заступника начальника – начальника відділу оподаткування фізичних осіб Голованівського управління ГУ ДФС в області Оксани Саратової, директора Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмили Кравченко та головного державного інспектора Управління держпраці в Кіровоградській області Олени Коломійчук.

На початку заходу представники контролюючих структур роз’яснили присутнім  головні законодавчі аспекти дотримання працедавцями трудового законодавства, тобто своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати,  нарахування та перерахування податків та зборів, недопущення виплат «у конвертах». Було акцентовано увагу, що легалізація заробітної плати – загальна проблема всіх державних органів, а тому і вирішувати її слід спільними зусиллями. Зокрема, для покращення ситуації на ринку праці в обласному центрі створена та працює робоча група з питань контролю за дотриманням трудового законодавства.

Головним же методом впливу на «відбілювання» ринку зайнятості є метод роз’яснення та переконання. Власне, у ході проведення «кругового столу» також спрацював конструктивний формат. Адже фахівці відомств відповіли на десятки запитань, розповіли про умови та правила легалізації праці, про законодавчі вимоги до офіційного працевлаштування, правові наслідки для тих роботодавців, які не відмовляються від роботи «у тіні»,  а також соціальні втрати для трудових нелегалів.

Керівник податкового органу Т. А. Поліщук наголосила присутнім, що заробітна плата є базою оподаткування податком на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та військовим збором. Які є основними бюджетоформуючими податками.

Наприкінці заходу було наголошено на поглибленні співпраці органів виконавчої влади та платників податків.

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ГОЛОВАНІВСЬКОЇ ДПІ ВІДВІДАЛИ 9684 ПЛАТНИКІВ ТА ГРОМАДЯН

 

У Центрі обслуговування платників Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області для платників податків та громадян надається повний спектр адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Тут здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції.

 

Протягом січня – грудня 2018 року Центр відвідали 9684 платників податків та громадян, надано 8986 адміністративних послуг.

 

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

 

Так, упродовж 2018 року в Центрі обслуговування платників реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 1554 громадян. Також, видано 1717 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, 398 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), надано послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 180; реєстрації платником єдиного податку – 92; надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 116; реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 95 та інші.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників, можна переглянути на інформаційних стендах та на субсайті територіальних органів ДФС у Кіровоградській області.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Голованівської ДПІ Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області знаходиться за адресою cмт. Голованівськ, вул.Паркова,11. Звертайтеся у робочі дні з 9 год.00 хв. до 18 год.15 хв. (у п’ятницю  з 9 год.00 хв. до 17 год. 00 хв.), перерва: з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хвилин.

Голованівське управління

ГУ ДФС у Кіровоградській області

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада