Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел.(05252) 2-19-84
E-mail: golovrada@ukrpost.ua

ШАНОВНІ   ПЛАТНИКИ ! 

Державна податкова служба України за участі Науково-дослідного інституту фіскальної політики  Університету державної  фіскальної служби України з 28 жовтня  по 30 листопада 2019 року  проводить загальнонаціональне  опитування щодо визначення  задоволеності платників  податків рівнем сервісного обслуговування для ідентифікації проблемних питань, що потребують особливої уваги з метою покращення  надання послуг.

Отримані результати  будуть використані для підготовки плану дій з удосконалення сервісів ДПС у рамках реалізації концептуальних напрямів реформування системи органів, що реалізовують державну податкову політику.

Опитування є анонімним та добровільним.  Відповіді залишаться конфіденційними і будуть використані  виключно в цілях опитування.

Результати опитування  будуть оприлюднені на офіційному  вебпорталі ДПС та сторінці ДПС у Facebook одразу після їх опрацювання.

Заповнити анкету  можна за посиланням https://forms.gle/mu4MCSzTFXk9dH5f8

Відбулася нарада з селищним та сільськими головами

Голованівського району

Сьогодні, 14 листопада 2019 року головним офісом Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області проведено нараду з головами органів місцевого самоврядування Голованівського району. Метою проведення такої зустрічі було обговорення проблемних питань з майнових податків (плата за землю/орендна плата, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки), екологічного податку.

Засідання проведено за участі начальника Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Тетяни Поліщук, заступника начальника управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Оксани Саратової, заступника начальника управління – начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Антоніни Курко, спеціалістів відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб.

Зокрема розглянуто питання про взаємовідносини між органами місцевого самоврядування  із податковими органами, щодо ставок земельного податку на 2020 рік, прийнятих сільськими (селищними) радами, адміністрування майнових податків (плата за землю/орендна плата, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки), екологічного податку.

Акцентовано увагу щодо залучення до декларування громадян – одноосібників, які не задекларували отримані доходи за 2018 рік.

За результатами проведеної наради дійшли до беззаперечного  висновку у необхідності проведення спільної роботи сільських, селищних рад з органами податкової служби, які завжди відкриті до конструктивної співпраці з органами місцевого самоврядування.

 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

 

Електронний кабінет надає можливість подати повідомлення про об’єкти оподаткування в електронному вигляді 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області нагадує, що користувачі Електронного кабінету через приватну частину (особистий кабінет) мають можливість подати повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність в електронному вигляді за формою № 20-ОПП (далі – Повідомлення за ф.№ 20-ОПП).

Реєстраційні дані платника у Повідомленні за ф. № 20-ОПП заповнюються автоматично на основі даних ДПС, дані щодо об’єктів оподаткування заповнюються платником самостійно.
Повідомлення за ф. № 20-ОПП опрацьовується повністю в автоматичному режимі та результат опрацювання відображається у Квитанції № 2, яку можливо переглянути у режимі «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету.

Дані про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, відображаються у режимі «Облікові дані платника» Електронного кабінету.

Звертаємо увагу, що обов’язок повідомляти контролюючий орган за основним місцем обліку платника податків про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, встановлений п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України.

Такі відомості подаються у Повідомленні за ф. № 20-ОПП протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття об’єкта оподаткування або об’єкта, пов’язаного з оподаткуванням.

 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Новий механізм повернення переплат

Голованівське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що з 01.11.2019 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 11.02.2019 №60 щодо нового механізму повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені.

Для максимальної зручності обробки заяв платників в процесі повернення коштів та унеможливлення виникнення помилок рекомендуємо платникам податків подавати заяви в електронній формі через Електронний кабінет платника податків).

Заява повинна містити:

- податковий номер або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті);

- найменування або прізвище, ім'я, по батькові (для фізичної особи);

- назву помилково та/або надміру сплаченого податку, збору, платежу;

- суму помилково та/або надміру сплаченого податку, збору, платежу;

- дату сплати і реквізити з платіжного документа, за якими кошти перераховано до бюджету (код класифікації доходів бюджету, бюджетний рахунок, на який перераховано кошти, код ЄДРПОУ територіального органу Казначейства, на ім'я якого відкрито рахунок, та МФО Казначейства);

- напрям(и) перерахування помилково та/або надміру сплачених коштів, що повертаються:

1. на поточний рахунок платника податку в установі банку;

2. на погашення грошового зобов'язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС, незалежно від виду бюджету;

3. у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунку в банку.

Додатково до заяви платник може подати копію платіжного документа, на виконання якого помилково та/або надміру сплачений платіж перераховано до бюджету.

 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Новації у сфері застосування РРО

Голованівське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу платників податків на ключові новації законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»               (закони  № 128-IX та № 129-IX від 20.09.2019).

- РРО не потрібно використовувати спрощенцям 1 групи (річний дохід до 300 тис. грн), а також фізичним особам, які продають на ринку власні вживані речі або продукти власного підсобного господарства.

- Нові закони про РРО відкрили можливість використовувати замість традиційних спеціальні програми призначені, для реєстрації розрахункових операцій. Таку програму можна буде встановити на будь-який гаджет, у тому числі і на смартфон. При цьому закон прямо зобов’язує контролюючий орган забезпечити безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання. Тобто, безкоштовним буде не тільки скачування самої програми, але і її підтримка.

- Використовувати програмні РРО можна буде з 19 квітня 2020 року.

- З жовтня 2020 року використання РРО стане обов’язковим (крім платників єдиного податку 1 групи) для фізичних осіб платників єдиного податку ризикових сфер діяльності – продавців ювелірних виробів, медпрепаратів і ліків, складних побутових приладів, автозапчастин, магазинів з продажу секонд-хенду. Також використовувати РРО мають ресторани, кафе, турагенції, готелі.

- З 1 січня 2021 року використання РРО буде обов'язковим для  фізичних осіб платників єдиного податку 2, 3, 4 груп незалежно від видів діяльності.

 Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Понад 1 мільярд 135 мільйонів гривень податків і зборів перерахували з початку року до бюджету платники податків Голованівського управління

ГУ ДПС у Кіровоградській області

Впродовж десяти місяців цього року суб’єктами господарювання підпорядкованої території обслуговування Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області забезпечено надходжень до Зведеного бюджету у сумі 1135,6 мільйонів гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що становить 99,5відс. до доведеного індикативного показника. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року сума надходжень збільшилась на 122,8 відсотки, або 211,2 млн гривень.

До Державного бюджету протягом січня – жовтня 2019 року перераховано 458,3 мільйонів гривень в тому числі бюджетоформуючими податками: податку на прибуток – 18,4 млн грн, податку на додану вартість – 244,8 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 133,5 млн гривень.  У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились на 120,3 млн грн, або 135,6 відсотки.

До Місцевих бюджетів впродовж січня - жовтня 2019 року мобілізовано надходжень у сумі 677,3 млн грн податків і зборів, чим зумовлено виконання доведених бюджетних призначень у розмірі 104,6 відсотків. В порівнянні з минулим роком це більше на 91,0 млн грн або на 115,5 відсотки. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 395,7 млн грн, плата за землю 138,0 млн грн, єдиний податок 111,8 млн грн, податок на нерухоме майно 7,1 млн гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування забезпечено в сумі 375,5 млн грн або 105,7 відс. до індикативного показника, порівняно з надходженнями аналогічного періоду минулого року показник збільшено на 71,3 млн гривень.

 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Порядок розгляду звернень громадян та  

запитів на публічну інформацію

 

Право на інформацію та право на звернення є окремими конституційними правами особи і мають різну юридичну природу. Цим, зокрема, пояснюється те, що порядок реалізації цих прав регулюється двома законами.

Згідно зі статтею 20 Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» із змінами та доповненнями (далі – Закон) звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів.

Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку. Якщо у зверненні порушуються питання, які підлягають вирішенню в інших органах державної влади чи місцевого самоврядування, то при наданні відповіді на звернення роз’яснюється порядок вирішення таких питань.

Строки розгляду звернень громадян обчислюються у календарних днях, починаючи з дня реєстрації таких звернень. Датою виконання звернення громадянина є дата реєстрації відповіді на нього. Звернення розглядаються та вирішуються у строк не більше одного місяця із дня їх надходження, ураховуючи вихідні, святкові й неробочі дні, а ті, які не потребують додаткового вивчення та проведення перевірки за ними, невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх реєстрації. Звернення, що підлягає поверненню відповідно до ст. 5 Закону, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня надходження.

Якщо питання, порушені у зверненні, не належать до компетенції органів ДПС, таке звернення в строк не більше п’яти днів пересилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється заявникові. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення органом ДПС, воно в той самий строк повертається громадянину з відповідними роз’ясненнями.

Повідомлення про прийняття рішення про припинення розгляду звернення відповідно до ст. 8 Закону надсилається у строк, визначений ст. 20 Закону.

Згідно зі статтею 1 Закону України від 13.01.2011 року №2939 «Про доступ до публічної інформації» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2939) публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Відповідно до статті 19 Закону № 2939, запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Відповідно до Закону № 2939 запит повинен містити:

- ПІБ (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);

- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено Запит на публічну інформацію, якщо запитувачу це відомо;

- підпис і дату за умови подання письмового Запиту.

Згідно з Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. 

 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

 

Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків громадяни можуть за допомогою електронних сервісів ДПС

 

Платники податків можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків скориставшись електронними сервісами ДПС.

Зазначену інформацію можна отримати за допомогою електронного сервісу  «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису». Сервіс розроблено з використанням сучасних Web-технологій для забезпечення зручності платників. Перевагами його використання є значна економія часу та можливість отримувати необхідну інформацію у будь-який час.

Фізична особа – платник податків для отримання відомостей про суми своїх отриманих доходів та утриманих податків має можливість сформувати запит в електронному вигляді. Сформований запит підписується електронним цифровим підписом та відправляється на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДПС».

Сформувати запити та отримати відповіді в електронному вигляді можна засобами «Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності/запитів до Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розміщене на офіційному веб-сайті ДПС та є загальнодоступним для використання (https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program), або оновленого електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.tax.gov.ua).

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи  можна на офіційному веб-порталі ДПС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (https://tax.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid).

Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (поквартально). Інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів  після його закінчення.

Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків  надаються відповідно до Податкових  розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), які щоквартально подаються податковими агентами до територіальних органів ДПС та відповідно до поданих фізичними особами,  фізичними особами – підприємцями або фізичними особами, як провадять незалежну професійну діяльність податкових декларацій.

 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Щодо  внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» 

 

19.10.2019 в офіційному виданні «Голос України» № 200 опубліковані закони України від 20 вересня 2019 року № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» (далі – Закон № 129). Закон № 128 визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Дія його поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі Законом № 129 внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, додано підпункти 14.1.278 та 14.1.279 п. 14.1 ст. 14 ПКУ, якими визначені поняття системи обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (далі – СОД РРО) та компенсації частини суми штрафних (фінансових) санкцій, визначених за даними СОД РРО, відповідно. Крім того, користувачам – покупцям (споживачам) через Електронний кабінет, що функціонує відповідно до ст. 42№ ПКУ, забезпечується можливість: контролю справжності та достовірності розрахункових документів, що зберігаються в СОД РРО; заповнення та подання скарг покупця (споживача) щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій, якщо вартість товарів (робіт, послуг), які є предметом скарги, на день їх отримання покупцем (споживачем) перевищує 850 гривень; отримання інформації про стан розгляду скарги покупця (споживача), про застосовані штрафні (фінансові) санкції за наслідками розгляду скарги або про причини їх незастосування контролюючим органом, про зарахування сум штрафних (фінансових) санкцій до бюджету, про стан виконання висновку про компенсацію частини суми штрафних (фінансових) санкцій за скаргою покупця (споживача) в обсягах та порядку, встановлених законодавством.

Закон № 128 набере чинності через шість місяців з дня його опублікування, крім: правил сплати штрафів, компенсації покупцям частини вартості за товари, придбані без фіскального чеку, та нових розмірів штрафних санкцій за незастосування РРО та інших видів порушень, встановлених у ст. 17 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (Закон про РРО). Ці норми почнуть діяти з 01 жовтня 2020 року. Розміри штрафів з цієї дати будуть становити 100 % за перше порушення, а за друге та більше – 150 %. Закон № 129 набере чинності також через шість місяців з дня його опублікування, крім: норм ПКУ щодо механізму «кешбеку» – відшкодування покупцям (споживачам) 100 % вартості придбаних товарів, робіт або послуг, якщо вони подали скаргу про порушення продавцем установленого порядку проведення розрахункових операцій і під час перевірки контролюючого органу було підтверджено наявність порушення.

Ця норма почне діяти з 01 жовтня 2020 року для покупок від 850 гривень збільшення граничного доходу для ІІ групи «єдинників» до 2 500 000 грн та обов’язкового застосування РРО для всіх видів діяльності фізичних осіб – підприємців (далі – ФОП) – платників єдиного податку ІІ – ІV груп. Ці зміни почнуть діяти з 01 січня 2021 року, а застосування РРО для окремих видів діяльності ФОП – «єдинників» почнеться з 01 жовтня 2020 року. змін щодо заборонених видів діяльності: не можуть бути платниками єдиного податку суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність щодо телефонного зв’язку та телекомунікацій. Норма діє з 20 жовтня 2019 року.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

 

Увага, шахраї ! 

Голованівське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про те, що зафіксовано неодноразові випадки висування незаконних вимог до суб’єктів господарювання Благовіщенського, Вільшанського району Кіровоградської області з використанням засобів телефонного зв’язку. Невідомі особи просять передзвонити Благовіщенської ДПІ Кожухівській Н.І., Вільшанської ДПІ Сокол В.П. та перерахувати кошти на картку.

Просимо бути обережними та у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Звертаємо увагу платників єдиного податку! 

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області зазначає, що проектом Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг від 29.08.2019 № 1073 пропонується виключити з п. 296.10 ПКУ платників єдиного податку другої - четвертої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.

Нагадаємо, що цим пунктом визначені платники єдиного податку, які не зобов’язані використовувати РРО. До таких зараз належать:

 • платники єдиного податку 1 групи;
 • платники єдиного податку 2-4 груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн. Крім платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Отже, змінами пропонується залишити виняток щодо використання РРО лише для платників єдиного податку 1 групи. Всі інші платники єдиного податку, незалежно від отриманих доходів, повинні будуть застосувати РРО.

Водночас проект доповнює Перехідні положення ПКУ (підрозділ 10 розділу XX) такою нормою: тимчасово з 01 січня до 31 грудня 2020 року (включно) РРО та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку 2-4 груп (ФОП), незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн., крім платників єдиного податку, які здійснюють:

 • реалізацію товарів (надання послуг) через мережу Інтернет;
 • реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
 • реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних  послуг у сфері охорони здоров’я;
 • реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;
 • реалізацію уживаних товарів;
 • діяльність із забезпечення стравами та напоями (в тому числі діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, постачання готових страв, обслуговування напоями, діяльність у сфері громадського харчування), якщо така діяльність є іншою, ніж визначена п. 11 ст. 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг";
 • діяльність туристичних агентств, туристичних операторів, надання інших послуг бронювання та пов'язану з цим діяльність;
 • діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування;
 • реалізацію деталей та приладдя для автотранспортних засобів при продажу яких застосування РРО та/або програмних РРО є обов’язковим відповідно до переліку, який затверджується Кабміном.

У разі перевищення у визначеному періоді обсягу доходу понад 1000000 грн. застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим. Застосування РРО та/або програмного РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку.

Таким чином, платникам єдиного податку 2-4 груп – ФОП, обсяг доходу яких не перевищує 1 млн. грн. та які не торгують вищеперерахованими видами товарів (послуг), тимчасово, на один рік (з 01.01.2020 по 31.12.2020 року), дозволяється здійснювати розрахункові операції без РРО. Обов’язковим використання РРО для платників єдиного податку 2 – 4 груп оподаткування стане з 1 січня 2021 року.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Майже 987 мільйонів гривень податків і зборів сплатили з початку року до бюджету платники податків Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

Впродовж дев’яти місяців 2019 року платниками податків підпорядкованої території обслуговування Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області до Зведеного бюджету сплачено 987,6 мільйонів гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року сума надходжень збільшилась на 126,6 відсотки, або 207,5 млн гривень.

До Державного бюджету протягом січня – вересня 2019 року перераховано 404,6 мільйонів гривень в тому числі бюджетоформуючими податками: податку на прибуток – 18,4 млн грн, податку на додану вартість – 211,5 млн грн, податку на доходи фізичних осіб – 118,1 млн гривень.  У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження збільшились на 119,2 млн грн, або 141,7 відсотки.

До Місцевих бюджетів впродовж січня - вересня 2019 року мобілізовано надходжень у сумі 583,0 млн грн податків і зборів, чим зумовлено виконання доведених бюджетних призначень у розмірі 105,9 відсотків. В порівнянні з минулим роком це більше на 88,4 млн грн або на 117,9 відсотки. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 350,0 млн грн, плата за землю 125,6 млн грн, єдиний податок 78,9 млн грн, податок на нерухоме майно 5,7 млн гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування забезпечено в сумі 332,5 млн грн або 106,4 відс. до індикативного показника, порівняно з надходженнями аналогічного періоду минулого року показник збільшено на 64,2 млн гривень.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

 

 

 

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада