ДО  УВАГИ  ПЛАТНИКІВ  ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ ТА ПЛАТЕЖІВ !!!

Голованівська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області  інформує, що 02.07.2018  запроваджено  централізовану  модель  виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів. Для реалізації даного проекту Державною  казначейською  службою   відкрито нові рахунки .

Разом  з  тим 10.09.2018 року  закінчується  граничний  термін  перехідного періоду,  протягом  якого   старі  рахунки   залишаються  активними.

Таким  чином,  починаючи із  11.09.2018 року кошти,  які  сплачуватимуться  платниками податків на рахунки зі старими  реквізитами  не будуть  зараховуватись  до бюджетів, а повертатимуться  платникам , як  нез»ясовані надходження.

У зв»язку з цим, платникам податків при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів до державного та  місцевих бюджетів необхідно зазначити  реквізити рахунків, відкриті з  02.07.2018 року на балансі центрального апарату  Казначейства (МФО 899998).