Судові справи

1 червня 2012 року

20 січня 2012 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом Локайчука Миколи Леонідовича до Голованівської районної ради про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди за касаційною скаргою Локайчука Миколи Леонідовича на рішення апеляційного суду Кіровоградської області від 23 вересня 2010 року ухвалив ухвалу, якою касаційну скаргу Локайчука Миколи Леонідовича відхилив. Рішення апеляційного суду Кіровоградської області від 23 вересня 2010 року залишено без змін. Ухвала оскарженню не підлягає.