1 червня - Міжнародний День захисту дітей

Традиційно з початком літа ми  відзначаємо День захисту дітей.

Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Завдання родини, суспільства і держави — турбуватися про вас, любі діти.

Дитинство – це найпрекрасніша пора в житті людини. Проте доля не всіх дітей обдарувала радістю батьківства. Тому про дітей-сиріт, які позбавлені радості спілкування з рідними батьками, держава створила максимально наближенні умови до родинних в прийомних сім’ях та в дитячих будинках сімейного типу. Отже, в День захисту дітей, хочемо також виразити слова щирої подяки прийомним батькам та батькам-вихователям, які закладають в юні душі та серця високі моральні та духовні цінності.

Сьогодні, коли наша держава знаходиться під впливом ворожої агресії, в суспільстві постала іще одна категорія дітей – це діти учасників антитерористичної операції. Вони по-дорослому  спостерігають за подіями на сході держави, і з нетерпінням чекають на повернення батьків.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами! А батькам хочемо побажати міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненної праці на благо Ваших дітей та України!

Голова районної                                                                                Голова

державної адміністрації                                                                   районної ради

О. Голімбієвський                                                                              Б. Кучмій