1 грудня – День працівників прокуратури

1 грудня 2011 року

1 грудня – День працівників прокуратури

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Прийміть сердечні привітання з нагоди святкування Дня працівників прокуратури.

Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє дедалі важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства від прояву злочинності, дотримання прав і свобод людини в Україні. Ми глибоко вдячні вам за самовіддану працю, надійність, безмежну відданість, мужність та витримку. Від щирого серця бажаємо вам непохитності у служінні Правді та подальших професійних досягнень. Хай любов рідних зігріває ваші серця і налаштовує на нові перемоги. Міцного вам здоров’я, оптимізму та мирного неба.

Олександр Яровий                                                                        Олексій Чушкін

голова райдержадміністрації                                                                                    голова районної ради