Районний захід з нагоди Міжнародного дня інвалідів "Дивись на нас, як на рівних".

1 грудня 2011року Райнний захід з нагоди Міжнародного дня інвалідів

3 грудня в усьому світі відзначається День інвалідів. Напередодні,1 грудня 2011року у приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голованівського району проходив районний захід з нагоди Міжнародного дня інвалідів «Дивись на нас, як на рівних».

Захід пройшов у вигляді круглого столу  з представниками органів місцевої влади та місцевого самоврядування, управління праці та соціального захисту населення, районної організації інвалідів, територіального центру соціального обслуговування.

На дану зустріч були запрошені 25 інвалідів району. З нагоди цього свята до всіх присутніх звернулись  заступник голови районної ради – В. Козак та заступник голови районної державної адміністрації Н. Кирилюк,  які наголосили, що цей день – не свято, а скоріше нагода  привернути увагу здорової частини суспільства до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, відволікти Вас від буденності, поспілкуватися у тісному теплому колі, висловити свою повагу і захоплення Вами, які не впали у відчай, не опустили руки, не замкнулися в 4-х стінах, а в силу своїх сил і можливостей працюєте, берете активну участь в громадському житті, займаєтесь рукоділлям, художньою самодіяльність, виховуєте онуків.

Представники влади вручили продуктові набори, надані за спонсорської допомоги  засновником фонду «Відродження поколінь» депутатом обласної ради В. Грушевським та директором ТОВ «КЛК» «Відродження» О. Коваленко. Долгополій Валентині Григорівні, інваліду ІІ групи загального захворювання  вручено сертифікат  на санаторне-курортне лікування  в санаторій «Куяльник».  Путівку придбано за кошти місцевого бюджету в рамках Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011-2015роки.

Завершили захід - демонстрацією фільму "Голованівщина - мій рідний край" та виступи вихованців Голованівського  будинку дитячо - юнацької творчості.