Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Зустріч з представниками районних організацій політичних партій

1 серпня 2012 року

         1 серпня у кабінеті голови районної ради відбулася зустріч голови районної ради Чушкіна Олексія Івановича та першого заступника голови районної державної адміністрації Данилюка Георгія Семеновича з представниками районних організацій політичних партій. Основна мета зустрічі – необхідність дотримання чинного виборчого законодавства при веденні виборчої кампанії з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, особливо в питаннях передвиборної агітації (проведення зустрічей, зборів, мітингів, розміщення у відведених місцях агітаційних матеріалів).

          Виступаючи перед присутніми голова районної ради наголосив на тому, що діюче виборче право спрямоване на запобігання втручанню органів влади різних рівнів у передвиборну кампанію. А також, особлива увага була приділена питанням обмеження щодо ведення передвиборної агітації та неприпустимості порушення виборчого законодавства, що тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

         У ході зустрічі представниками районних організацій партій були висловлені пропозиції щодо виділення місць для проведення передвиборної агітації.

         У зустрічі взяли участь представники районних організацій політичних партій: Партії регіонів, Соціалістичної партії України, Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, Народної партії, Комуністичної партії, та партії “Фронт змін”.

          

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада