1 Травня - День Міжнародної солідарності трудящих!

Шановні мешканці Голованівщини!

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом Миру, Праці і Весни – Днем Міжнародної солідарності трудящих!

Це тепле весняне свято залишається для нас днем добра і справедливості, поваги до людей, які створюють матеріальні та духовні блага, сприяючи розквіту рідної землі.

Бажаю, щоб і Ваші життєві сили оновилися, щоб Ваша праця була радісною і приємною, щоб всі починання завершувались успіхом і давали гарні плоди.

Хай ці чудові травневі дні додадуть Вам сили, наснаги, оптимізму, впевненості у власних силах. Адже лише завдяки нашим  спільними зусиллями, повсякденній праці  кожного з нас можливо забезпечити гідне життя , спокій та злагоду у наших оселях.

Щиро бажаю вам щоб у ваших родинах господарями були мир і добробут, а господинями – Віра, Надія та Любов.

Голова районної                                                                             Голова

державної адміністрації                                                                 районної ради

О.ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ                                                                        Б. КУЧМІЙ