1 вересня - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дорогі школярі, шановні вчителі,

викладачі та працівники навчальних закладів!

Щиро вітаємо вас з 1 вересня – Днем знань.

Бажаємо усім школярам, на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти вам!

Олексій Чушкін                                                                  Ігор Ткаченко

голова районної ради                                                     голова районної