Побузькому - 50

10 грудня 2011 року

Дорогі мешканці Побузького!

Прийміть щирі і сердечні вітання від імені Голованівської районної державної адміністрації та районної ради з нагоди 50-річчя з дня заснування селища.

Сьогодні в вашому житті, без перебільшення, особливий день. Бо День селища – це свято єднання. Саме в такі моменти ми пробуджуємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини. У цей день ми бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, достатку і затишку. Нехай добром і щастям наповнюються серця маленьких і дорослих, миру в ваших домівках, чистоти помислів, благородства у вчинках, порозуміння, щирих та надійних друзів. Упевненості вам у завтрашньому дні. Зі святом вас!

Олександр Яровий                                                                      Олексій Чушкін

голова районної                                                                           голова районної ради