тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

10 грудня відбулось позачергове засідання сесії Голованівської районної ради

10 грудня 2019 року голова районної ради Богдан Кучмій  провів  позачергове засідання ХХХІІ сесії Голованівської районної ради, потреба в якому продиктована необхідністю завершити бюджетний рік без заборгованості по захищеним статтям. Для участі у пленарному засіданні зареєструвалось 24 районних депутати.

Перед  затвердженням порядку денного засідання, депутатом районної ради Олексієм Чушкіним було внесено пропозицію щодо включення питання  «Про звернення депутатів Голованівської районної ради  до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення запровадження ринку землі» до розгляду. Пропозиція не була підтримана радою, натомість було узгоджено розглянути дане питання на черговій сесії, засідання якої заплановано на 20 грудня.

Депутати затвердили порядок денний засідання та перейшли до розгляду питань. Першим питанням було внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік.  Слід відмітити, що виконання дохідної частини районного бюджету становить 100,2%, що не дає змогу  додаткового  розподілення фінансового ресурсу. Зміни до бюджету стосувалися перерозподілу коштів між установами району для недопущення утворення кредиторської заборгованості по захищеним статтям.

Також було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року по доходах в сумі 189771421,71 грн., у тому числі по загальному фонду 186642381,87 грн.  по спеціальному фонду – 3129039,84 грн.; по видатках – у сумі 176731198,67 грн., у тому числі по загальному фонду – 161388649,78 грн., по спеціальному фонду – 15342548,89 грн.

Рішенням сесії надано службове приміщення народному депутату України Ю. Кузбиту для розташування постійного робочого місця  помічника-консультанта на строк виконання депутатських повноважень.

На підставі листа Головного управління статистики в Кіровоградській області було розглянуто питання щодо прийняття у спільну власність територіальних громад сіл та селищ Голованівського району адміністративної будівлі за адресою: смт Голованівськ, вулиця  Соборна,33. Депутатами надано згоду  на прийняття даного нерухомого майна.

Крім того, рішенням сесії надано згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл та селищ Голованівського району  огорожі залізобетонної з металевими воротами, яка знаходиться  біля адміністративного приміщення районної ради.

У зв’язку з закінченням терміну повноважень присяжних Голованівського районного суду, районною радою затверджено список присяжних у кількості 15 осіб.

Чергове пленарне засідання відбудеться у п’ятницю, 20 грудня 2019 року 10.00.