ІІ Міжнародний інвестиційний форум

10 листопада 2011 року

10 листопада 2011 року голова Голованівської районної ради О.Чушкін та  керівник апарату Голованівської районної державної адміністрації О.Рибак брали участь у II Міжнародному інвестиційному форумі "Elisavetgrad Investment Day-2011", роботу якого відкрив Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.
             Проходив захід в обласному центрі у приміщенні Кіровоградського юридичного інституту ХНАУ, організаторами виступили Кіровоградська обласна державна адміністрація та незалежна компанія "Conference House
", відомий в Україні організатор бізнес-заходів.
              Мета Форуму - презентація унікальних можливостей Кіровоградської області, демонстрація найперспективніших інвестиційних проектів, а також обговорення умов і перспектив співпраці вітчизняних та іноземних компаній на території області.