Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради

11 листопада 2011 року

11 листопада 2011 року голова Голованівської районної ради О.Чушкін брав участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради. Учасники Координаційної ради ознайомилися з роботою ТОВ “Агродар-Україна”, ПАТ “Кіровоградське рудоуправління”, ПАТ “Кіровоградграніт”, ЗАТ “Елгран”, а також відвідали  Созонівську сільську раду та Катеринівську загальноосвітню школу.

Засідання відбулось у приміщенні Кіровоградського інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук.

Розглянуто наступні питання:

1. Про виконання рішення Координаційної ради від 12 серпня 2011 року № 15 “Про стан утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та створення мережі комплексів придорожнього сервісу у рамках підготовки до проведення Євро-1212”.
  2. Про Основні напрями бюджетної політики Кіровоградської області на 2012 рік.
  3. Про фінансування витрат, пов’язаних із здійсненням органами місцевого самоврядування повноважень органів державної виконавчої влади.
  4. Про основні напрямки реформування місцевого самоврядування на Кіровоградщині.
  5. Про створення обласної асоціації місцевих рад.