12 травня  відзначається Міжнародний день медичної сестри

Медичні сестри Голованівщини!

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність з нагоди Міжнародного дня медичної сестри.

На сьогодні, в  закладах охорони здоров’я Голованівської районної ради: районній лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги,  полікліниках, швидкій допомозі, амбулаторіях сімейної медицини та фельдшерських пунктах по селах  працює 154 медичних сестер.

Дякую за Вашу працю, за ваші чуйні серця,  талановиті руки які дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення!

Від усієї душі бажаю усім вам невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя. Нехай у Ваших серцях завжди буде радість і весна, мир і спокій!

Голова районної ради

Богдан КУЧМІЙ