13 вересня працювала постійна комісія з питань бюджету

13 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку.

У ході засідання депутатами погоджено проекти рішень з наступних питань:

1. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2018 рік.
  2. Про звіт про виконання показників Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2018 рік у І півріччі поточного року.
  3. Про затвердження районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності та вшанування пам’яті загиблих на 2018-2020 роки.
  4. Про внесення змін до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, інвалідів, ветеранів війни, праці, та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020 роки.
  5. Про затвердження районної цільової програми «Доступна медицина» на 2018-2020 роки.
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року № 261 «Про районний бюджет на 2018 рік».
  7. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голованівської районної ради.