Сільськогосподарська ярмарка в селищі Побузьке

14 січня 2012 року

14 січня 2012 року за ініціативи Побузької селищної ради,  особистого сприяння  голови Голованівської районної ради О.Чушкіна та голови Голованівської районної державної адміністрації О.Ярового, фінансової підтримки  ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» було організовано та проведено святкову сільськогосподарську ярмарку  в смт  Побузьке.
          Відкриття ярмарки супроводжував духовий оркестр БК «Металург».

У проведенні ярмарки взяли участь безпосередні виробники сільськогосподарської продукції, які в широкому асортименті та за помірними цінами представили для реалізації продукцію, а саме:

ТОВ «КЛК»представив борошно пшеничне;
ТОВ «Відродження»- олію соняшникову;
ПП «Коваленко О.М.»- хлібобулочні вироби;
ТОВ АПК «Розкішна»- м'ясо баранини;
ЗАТ АФ «Ятрань», ФГ «Єдність», СГ ТОВ «Урожай», ПП «Дніпро»- свинину, крупи, борошно;
ТОВ «Вадіс»- ковбасні вироби;
ПП «Крос» - олію, крупу;
РСТ «Надія»- весь асортимент власної продукції;
ПП «Ніколаєнко»- мед, та ПП  «Побережна»,  ПП «Дудник»,  ПП «Садікові», ПП «Бербер»,  ПП «Григораш», ПП «Островерха»,  ПП «Харкавенко».

Також, широкий асортимент сільськогосподарської продукції було  представлено первинними організаціями партії Регіонів. За сприяння районної влади на ярмарку  реалізували   цукор по ціні 5 грн 70 коп за  один кг.
         Всіх учасників ярмарку  привітали голова районної ради О.Чушкін та голова районної державної адміністрації О.Яровий.

В рамках проведення заходу «Різдвяні Передзвони» виступили учасники  художньої самодіяльності району та колективи сільських клубних закладів,  колектив  Побузької  музичної школи та 23 щедрувальних бригади, які веселими щедрівками  підтримали товаровиробників та учасників ярмарку.
         Працювала “Польова кухня», де всі бажаючі мали змогу пригоститись кашею та хлібобулочними виробами, гарячим чаєм та бубликами. Проводились розважальні спортивні конкурси.  Всіх  учасників ярмарку  відзначено Подяками.