Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Апаратна нарада

16 січня 2012 року

            16 січня 2012 року голова Голованівської районної ради О.Чушкін провів апаратну нараду з виконавчим апаратом районної ради.

            Розглянуто питання:

             1. Про підготовку та проведення засідань постійних комісій районної ради для опрацювання порядку денного чергової сесії Голованівської районної ради.

             2. Про підготовку  доручень голови районної ради постійним комісіям щодо розгляду на своїх засіданнях слідуючих питань:

“Про перспективи реформування галузі охорони здоров’я в районі, забезпечення пільгових категорій населення безкоштовними лікарськими засобами” - постійній комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення;

“Про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та перспективи розвитку житлово-комунального господарства району на 2012 рік” - постійній комісії районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства;

“Про проведення аналізу оптимізації закладів культури району та перспективи їх розвитку на 2012 рік” - постійній комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада