Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради

14 серпня 2012 року

14 серпня 2012 року  голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін взяв участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради, як відбулося у Гайворонському районі.

Розглянуто наступні питання:

1.     Про досвід органів місцевого самоврядування щодо вирішення актуальних питань соціально-економічного, культурного та освітнього розвитку територій на основі взаємодії із суб’єктами господарювання.

2.     Про виконання в районі програми “Центральний регіон 2015”.

3.     Про функціонування закладів культури та туристичну привабливість Гайворонського району.

4.     Про сучасні підходи запровадження енергозберігаючих технологій в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Учасники Координаційної ради ознайомилися з роботою Центру дитячої та юнацької творчості “Оріон” та відвідали виставку творів заслуженого майстра народної творчості України Григорія Пилипишина, професійного художника-графіка Миколи Жидельова, самодіяльної художниці Наталії Шевчук, заслуженого фотохудожника Віктора Земнорія.

А також, ознайомились з впровадженням енергозберігаючих технологій в Сулгутовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та роботою Сальківської селищної ради.