Засідання президії Голованівської районної ради

15 грудня 2011 року

15 грудня 2011 року відбулося засідання президії Голованівської районної ради.

На порядку денному – 14 питань, що увійшли до орієнтовного переліку питань засідання десятої сесії районної ради, яка нагадаємо, відбудеться 16 грудня 2011 року. Без жодних зауважень попереднього погодження набули всі проекти рішень ради.

Основну увагу депутатів було приділено питанню: “Про звільнення головного лікаря КО “Побузька селищна лікарня” Фоміна В.Г. Голованівська районна державна адміністрація звернулась з клопотанням про внесення даного питання на розгляд сесії. На засіданні президії заслухали головного лікаря КО “Голованівська селищна лікарня” Фоміна В.Г. та голову профспілкового комітету лікарні.

Так, обговоривши всі аспекти даного питання депутати погодили внесення його на розгляд пленарного засідання десятої сесії районної ради.