15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-афганці, учасники бойових дій

на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 26-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Ми вшановуємо учасників бойових дій, які воювали на теренах інших держав, особливо воїнів-афганців. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Багато часу минуло з того дня, коли наші війська були виведенні з Афганістану, але й сьогодні у збройних силах україни проходять службу офіцери і прапорщики, які брали участь в Афганській війні.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх ваших планів і задумів. І ще раз  наголошуємо, що ви – взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини.

Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають вас!

Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.

Перший заступник голови                                                            Голова

районної державної адміністрації       І. АРТВІХ                      районної ради       О. ЧУШКІН