Ремонтні роботи в Голованівській центральній районній лікарні

15 серпня 2012 року

15 серпня 2012 року голова районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Олександр Яровий ознайомилися з проведенням ремонтних робіт, які здійснюються в Голованівській центральній районній лікарні.

На сьогоднішній день, за рахунок субвенції  з державного бюджету Голованівському району на соціально-економічний розвиток (а це майже 1 млн. гривень), здійснюється реконструкція стаціонарного поліклінічного відділення центральної районної лікарні. Проведено заміну покрівлі на металевий профнастил, вікон та дверей на сучасні металопластикові віконні та дверні конструкції та розпочато роботи по утепленню зовнішніх стін.

Роботи планується завершити в ІІ половині вересня.