Пленарне засідання 10 сесії Голованівської районної ради

16 грудня 2011 року

16 грудня  2011 року відбулася десята сесія Голованівської районної ради шостого скликання.

У роботі сесії брав участь голова Кіровоградської обласної ради Ковальчук Микола Михайлович.

Голова районної ради О.Чушкін та голова районної державної адмінстарції О.Яровий привітали Ковальчука Миколу Михайловича з нагородженням орденом  “За заслуги” ІІІ ступеня, згідно Указу Президента України з нагоди 20-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України» та за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Розпочалось пленарне засідання з розгляду питань про хід виконання районних програм, які закінчили свою дію в 2011 році, а саме програми поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах Голованівського району на 2007-2011 роки та програми протидії захворюванню на туберкульоз у Голованівському районі у 2008-2011 роках.

Серед ключових моментів роботи сесії варто відмітити звіт голови районної ради за перший рік каденції. Нагадаємо, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, голова районної ради звітує перед радою про свою діяльність щорічно.

Основні тези звіту голови розміщено на сайті.

Якщо ж звернутись до загального враження, то на думку Олексія Івановича робота ради проходила в конструктивному руслі. Відсутність гострого політичного протистояння, безумовно, є тим позитивним фактором, який має вплив на стабільність діяльності ради. Незалежно від партійної приналежності депутати районної ради керувались у своїй роботі, насамперед, інтересами жителів району. В кінці виступу Олексій Іванович заявив, що будемо працювати над тим, щоб у наступному році ефективність нашої загальної роботи збільшилась та удосконалювались її форми та методи.

Після озвученого звіту  депутати від різних політичних сил висловили бажання з трибуни дати оцінку роботі, проведеній Олексієм Івановичем.

Депутати районної ради Комашко Г.В., Леонов І.О., Карпюк Є.М., Гладенька Л.Ф.  повідомили, що депутатський корпус районної ради шостого скликання не помилився, довіривши керування Олексію Івановичу. За час роботи ради шостого скликання спостерігалось колегіальне вирішення питань, тому сесії проходили конструктивно і достатньо оперативно. Також,  вирішенню важливих питань допомагає продуктивна співпраця голови районної ради та голови районної державної адміністрації. Є всі підстави оцінити роботу голови районної ради позитивно і побажати йому успіхів в майбутньому році.

Після звіту голови районної ради депутати заслухали звіт про роботу постійних комісій Голованівської районної ради, прийняли рішення про  проведення звітів депутатів районної ради та затвердили план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

В ході подальшої роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2011 рік, а також затвердили нові документи – районну комплексну програму забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності на 2012-2015 роки, районну програму охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг на 2012-2013 роки та  районну цільову програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

Із звітом про роботу прокуратури Голованівського району за ІІ півріччя 2011 року виступив прокурор Голованівського району Горщак Максимільян Леонідович.

Далі вирішували кадрове питання. Непроста ситуація склалась із звільненням головного лікаря КО “Голованівська селищна лікарня” Фоміна Валерія Григоровича, але рішення було прийнято одноголосно.

А також, депутати розглянули питання щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району та підтримали депутатський запит депутата районної ради Бербеги О.В.

Наприкінці засідання слово було надано голові Кіровоградської обласної ради Ковальчуку Миколі Михайловичу. У своєму виступі Микола Михайлович відмітив, що приємно вражений проведенням пленарного засідання, яке пройшло конструктивно: прийняті рішення відпрацьовані та  відсутня політична заангажованість. Микола Михайлович наголосив що повинен бути інноваційно-інвестиційний напрямок в роботі, тому виконавчий апарат обласної ради працює над удосконаленням проекту Програми розвитку місцевого самоврядування Кіровоградської області та інфраструктури територіальних громад на 2012-2015 роки.