Вітання з професійним святом

16 листопада 2011 року

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, телефон, пошта та Інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. І щодня Ви відкриваєте все нові можливості спілкування.

Засвідчуємо Вам свою повагу та підтримку. Бажаємо невтомності, нових проектів та змін лише на краще. Миру та благополуччя Вам і вашим сім'ям!

Голова районної ради                              Голова районої

О.Чушкін                                                             О.Яровий