17 грудня - День працівників державної виконавчої служби!

17 грудня 2011 року

Шановні працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті конституційних прав.

Бажаємо Вас високого професіоналізму, почуття відповідальності в утвердженні справедливості і законності у суспільстві, нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України, успіхів у цій нелегкій, але такій необхідній справі, міцного здоров’я, великого родинного щастя, добра та благополуччя.

Голова районної  державної адміністрації                         Голова районної ради

О.Яровий                                                                         О.Чушкін