Участь у відкритті дитячого майданчику у с. Пушкове

17 листопада 2011року участь у відкритті дитячого майданчику

17 листопада 2011року голова районної ради О. Чушкін  разом з головою районної державної адміністрації О. Яровим, депутатом обласної ради В. Грушевським та керуючим Кіровоградською єпархією єпископом Іосафом взяли участь у відкритті дитячого ігрового майданчика у селі Пушкове. Розважальний майданчик для дітей споруджено в рамках програми «Центральний регіон 2015».

У цей день також було посаджено ялинкову алею, що відмежовуватиме місце відпочинку сільської дітвори. Відкриття дитячого майданчику стало своєрідним святом для Пушкового і взяти участь у цих заходах прийшла майже вся громада на чолі з сільським головою О. Ковальом, а також місцевий осередок Партії регіонів.

Очільники району, депутат обласної ради та священнослужитель мали чудову нагоду поспілкуватися з жителями села, відповісти на цілий ряд наболілих питань.

Учні місцевої школи та дитячого садка на знак вдячності подарували усім присутнім чудовий концерт.