Участь у відкритті дитячого майданчику у с. Троянка

17 листопада 2011року участь у відкритті дитячого майданчику

17 листопада 2011року відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика у селі Троянка. У цих заходах  взяв участь голова районної ради О. Чушкін. Спільно з головою районної державної адміністрації О. Яровим та депутатом обласної ради В. Грушевським вони перерізали стрічку і запросили маленьких троянців на каруселі, гойдалки, в пісочницю. Під веселий сміх дітвори очільники району і депутат обласної ради В. Грушевський спілкувалися з жителями села, що прийшли на цю святкову подію. Численні подяки лунали з уст не лише батьків дітлахів,  а й від простих мешканців села.

О. Чушкін,  О. Яровий і В. Грушевський відвідали місцеву школу, де ознайомилися не лише з умовами проведення навчального процесу, а й з умовами харчування учнів. Директор школи  Ю. Бак розповів гостям про трудовий колектив, його надбання, не оминув ряду проблем, які необхідно терміново вирішити для забезпечення нормального навчально-виховного процесу.

Гарні, талановито підготовлені номери художньої самодіяльності завершили чудове свято відкриття дитячих ігрових майданчиків у рамках програми «Центральний регіон 2015».