Участь голови районної ради у відкритті турніру з дзюдо

17 листопада 2011року участь у відкритті турніру

17 листопада 2011року голова районної ради О.І. Чушкін взяв участь у відкритті турніру з дзюдо у Голованівській спортивній школі. Турнір проходив на нових, щойно подарованих депутатом обласної ради В. Грушевським татамі за спонсорства районного фонду «Відродження покоління».  Відкриваючи змагання В. Грушевський відзначив високу професійну майстерність не лише спортсменів Голованівщини, а й їх тренерів, які підготували вже чималу плеяду переможців змагань різних рівнів.

Звертаючись до учасників турніру голова районної ради О. Чушкін наголосив, що влада району постійно приділяє велику увагу розвитку фізкультури і спорту, бо це у першу чергу здоров’я, особливо підростаючого покоління. Олексій Іванович запевнив, що і надалі спортивний рух на Голованівщині буде під пильною  увагою усіх гілок влади.

Очільники району та депутат обласної ради по закінченню змагань вручили переможцям спортивні кубки, медалі, дипломи. А від фонду «Відродження покоління» юні дзюдоїсти отримали нову форму.