Відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Голованівської районної ради

17 лютого 2012 року

17 лютого 2012 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Голованівської районної ради.

У заході взяли участь голова районної ради О.Чушкін, голова Голованівської районної державної адміністрації О.Яровий, заступник голови районної ради  В.Козак, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники районних установ, сільські та селищні голови Голованівського району.

На початку засідання голова районної ради О.Чушкін повідомив присутніх про свій робочий візит у складі делегації представників місцевого самоврядування Кіровоградської області до Дніпропетровської обласної ради, який відбувся 25 січня 2012 року. О.Чушкін ознайомив присутніх  з досвідом роботи місцевого самоврядування Дніпропетровщини та про напрацювання у розвитку територій.

Заступник голови районної ради В.Козак звернув увагу присутніх на участь у державних конкурсах проектів розвитку місцевого самоврядування та нагадав про умови районного конкурсу серед сільських рад на кращий санітарний стан та благоустрій території, який проводиться щорічно до 1 серпня поточного року.

Далі з особливостями  та механізмом оформлення благодійної допомоги присутніх  ознайомив начальник УДКСУ у Голованівському районі О.Гаврищук.

Питання “Про порядок надання послуг з вивезення побутових відходів”  висвітлили начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації І.Шаповал та головний державний санітарний лікар району В.Діканов.

Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації І.Артвіх зосередила увагу на умовах застосування Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

І.Артвіх повідомила що з 1 січня 2012 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, згідно з яким змінюється порядок взаємодії між органами влади та суб’єктами господарювання щодо видачі документів дозвільного характеру на регіональному рівні – прийом та видача документів дозвільного характеру відбуватиметься виключно через Державного адміністратора в дозвільному центрі.

Про зміни в законодавстві щодо будівництва індивідуальних житлових будинків, об’єктів будівництва та тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності та введення в експлуатацію житлових будинків проінформували начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації І.Шаповал та начальник відділу контролю за будівництвом об’єктів, ринкового нагляду та житлово-комунального господарства у західних регіонах області Ю.Сакал.

Ю.Сакал звернув увагу присутніх на новий порядок прийняття в експлуатацію об’єктів та посилення відповідальності у сфері містобудівної діяльності, а саме повідомив про розміри штрафів за порушення відповідного законодавства.

З інформацією “Про стан пасажирського обслуговування населення в районі” виступила начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Артвіх Ірина Олександрівна. У своєму виступі І.Артвіх розповіла, що основним перевізником в районі є приватне акціонерне товариство “Голованівське АТП – 13539”, яке забезпечує перевезення пасажирів як на приміських так і на міжміських маршрутах. Регулярним сполученням охоплено 43 сільських населених пунктів. У власності АТП знаходиться 11 автобусів. Робочими місцями забезпечено 19 чоловік.

За результатами роботи членами Координаційної ради з питань місцевого самоврядування відпрацьовано цілу низку рекомендаційних висновків, спрямованих на розв’язання проблемних питань, окреслених у ході засідання.

На завершення О.Чушкін підбив підсумки засідання Координацінйої ради та подякував усім за співпрацю.