Нарада у голови Кіровоградської обласної ради

17 серпня 2012 року

17 серпня 2012 року голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін взяв участь у засіданні робочої групи з вирішення питань щодо утримання, догляду та захисту полезахисних лісонасаджень на території Кіровоградської області, яке відбулося в кабінеті голови Кіровоградської обласної ради Ковальчука Миколи Михайловича.

Учасниками наради розглянуто наступні питання:

1. Про відновлення діяльності агромеліоративної служби при головному управлінні агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, управліннях агропромислового розвитку районних державних адміністрацій.

2. Про фінансування робіт з проведення інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами.

3. Про утворення комунальних підприємств для догляду та захисту полезахисних лісонасаджень.

3. Про необхідність законодавчого врегулювання окремих питань стосовно догляду та захисту полезахисних лісонасаджень.

Робочою групою прийнято рішення звернутись до Міністерства аграрної політики та продовольства України з клопотанням щодо створення агромеліоративних служб та виділити кошти в сумі 3,5 млн.грн. на складання проектів відведення земельних ділянок та проведення лісовпорядкування полезахисних лісосмуг з  метою їх наступної передачі комунальним підприємствам, а також направити до Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства для вирішення питань утримання, догляду та захисту полезахисних лісонасаджень. Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та головному управлінню Держкомзему у Кіровоградській області рекомендовано вжити заходів щодо першочергового проведення робіт з інвентаризації полезахинсих лісових насаджень за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.