Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

17 вересня - День працівників цивільного захисту України!

Шановні працівники цивільного захисту! 

         Щиро вітаємо Вас  із професійним святом – Днем працівників цивільного захисту України!
         Ви обрали одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішими стихіями. Інколи ціною власного життя, Ви, не вагаючись, готові кинутися і у воду, і у вогонь, щоб прийти на допомогу людям, рятуючи і їхні життя, і їхнє майно.
         Це свято сильних і відважних людей. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу ви здобули повагу і шану наших співвітчизників. Тисячі успішно ліквідованих катастроф  людей – це, безперечно, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.
         Прийміть від нас та від усього Голованівського райну щирі слова вдячності. Ви справжні герої сьогодення, ваш вклад у порятунок наших земляків – неоціненний. 
         Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії захисника, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та мешканцям Голованівщини. Міцного Вам здоров'я, благополуччя, взаєморозуміння та поваги у родинах, світлого майбутнього та мирного неба над головою. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а Ваша праця сторицею повертається  Вам здоров'ям, щастям та добром.

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський

Голова районної ради
О. Чушкін

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада