тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

18 грудня 2020 року  продовжила роботу І сесія Голованівської районної ради VІІІ скликання

18 грудня 2020 року голова районної ради Руслан Цобенко відкрив другу частину пленарного засідання І сесії Голованівської районної ради VІІІ скликання. Участь у  засіданні взяли 33 депутати, голови районних державних адміністрації і об’єднаних територіальних громад району.

Руслан Цобенко запропонував доповнити порядок денний 20 питаннями.

На початку засідання  були розглянути організаційні питання – обрання заступника голови районної ради,  утворення постійних комісій ради, затвердження Положення про постійні комісії та обрання їх персонального  складу.

Зокрема,  головою комісії з питань бюджету обрано Романюк Тамару Борисівну; з  питань аграрної політики - Баліцького Миколу Васильовича; з питань регламенту - Соларева Володимира Вікторовича; з соціальних питань  - Григор’єву Лілію Василівну; з питань будівництва -  Деркача Сергія Савовича.

Керуючись чинним законодавством, голова районної ради Руслан Цобенко вніс на розгляд кандидатуру на посаду заступника голови ради представника політичної партії  «Європейська Солідарність» - Грабової Надії Віталіївни.

У результаті таємного голосування  Н. Грабова отримала  необхідну кількість голосів.

Надія Віталіївна Грабова  народилася 18 листопада 1991 року в селищі Завалля Гайворонського району Кіровоградської області.

Має вищу педагогічну освіту, закінчила Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини, факультет української філології.

До обрання працювала на посаді консультанта в Гайворонському районному Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Гайворонської районної ради Кіровоградської області..

Далі, голова районної ради оголосив перерву в засіданні  для  роботи бюджетної та соціальної постійних комісій.

Опісля депутати розглянули  та  ухвалили ряд важливих рішень, серед яких:    - початок реорганізації Благовіщенської, Вільшанської, Гайворонської, Новоархангельської районних рад шляхом приєднання до Голованівської районної ради. Дане  рішення передбачає початок процедури реорганізації зазначених рад та утворення комісій з реорганізацій.

-         вихід Голованівської, Благовіщенської, Гайворонської, Новоархангельської та Вільшанської  районних ради зі складу засновників комунальних закладів, установ і підприємств на відповідних територіях та надання згоди на передачу комунального майна із спільної власності територіальних громад селищ та сіл району до комунальної власності відповідних об’єднаних територіальних громад  району.

-         припинення Побузької філії КНП «Голованівська ЦРЛ» шляхом ліквідації.

Також  депутати розглянули та прийняли ряд бюджетних рішень, а саме,  внесли зміни до бюджетів Голованівського, Гайворонського, Новоархангельського та Благовіщенського районів, затвердили бюджет Голованівського району на 2021 рік.

На цьому І сесія Голованівської районної ради завершила свою роботу.