Голова районної ради брав участь у пленарному засіданні 11 сесії Кіровоградської обласної ради

18 листопада 2011року участь голови ради у пленарному засіданні

18 листопада 2011року голова Голованівської районної ради О. Чушкін брав участь у пленарному засіданні 11 сесії Кіровоградської обласної ради VI скликання, в ході якої розглянуто кадрові призначення, затверджено зміни до обласного бюджету та доповнення до регіональної програми науково-технічного та інноваційного розвитку Кіровоградської області на 2004-2006 роки та на період до 2015 року. Юридичного підтвердження набув факт встановлення меж декількох населених пунктів Вільшанського району, дано згоду на виведення з облікових даних одного із сіл Новоархангельського району, погоджено низку питань щодо ефективності управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області.