Спільне засідання постійних комісій Голованівської районної ради

18 січня 2012 року

18 січня 2012 року о 10 годині у сесійному залі Голованівської районної ради за участі голови районної ради Олексія Чушкіна, заступника голови Володимира Козака відбулося спільне засідання постійних комісій, на якому  попередньо розглядались питання винесені на розгляд пленарного засідання дванадцятої (позачергової) сесії Голованівської районної ради.

До порядку денного спільного засідання постійних комісій районної ради було внесено 6 питань:

1. Про  внесення змін до рішення районної ради  від 30 грудня 2011 року

№ 155 “Про районний бюджет на 2012 рік”.

2. Про стан  виконання програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011рік.

3. Про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища в Голованівському районі на 2009-2012роки, затвердженої рішенням районної ради від 18.12.2009р. №311.

4. Про звіт головного редактора РКП РВО «Вісник Голованівщини».

5. Про затвердження районної програми зайнятості населення Голованівського району на 2012-2014роки.

6. Про депутатський запит депутата районної ради Карпюк Є.М.

Першим до виступу було запрошено Дудара Василя Серафимовича – начальника фінансового управління райдержадміністрації, який повідомив про те, що необхідно внести зміни до районного бюджету на 2012 рік, так як у минулому році Державним казначейством не були проведені всі платежі за відсутністю коштів на міжбанківських рахунках. Депутати схвалили зміни до районного бюджету на 2012 рік.

Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Артвіх Ірина Олександрівна проінформувала присутніх про виконання програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011 рік. За результатами обговорення було внесено доповнення до проекту рішення по даному  питанню, зокрема, голова районної ради Олексій Чушкін запропонував доповнити рішення пунктом, яким рекомендувати районній державній адміністрації зберегти та нарощувати темпи соціально-економічного розвитку району у 2012 році.

При обговоренні питання “Про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища в Голованівському районі на 2009-2012 роки” начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Піщик Тетяна Володимирівна звернула увагу присутніх на те, що ботанічна пам’ятка природи  “Дуб – велетень” є об’єктом природно-заповідного фонду і потребує проведення спеціальних заходів спрямованих на запобігання його знищенню та пошкодженню. Тому, пропонується виділити кошти для проведення ряду заходів щодо упорядкування прилеглої території, а саме: облаштування під’їзду та стоянки, виготовлення і встановлення огорожі та дерев’яної альтанки,  придбання та встановлення контейнера для збору твердих побутових відходів. Члени комісії погодили запропоновані заходи та виділення коштів на їх проведення.

Після обговорення даного питання, депутати районної ради Леонов І.О. та Кулик Л.Л. запропонували у майбутньому розглянути питання щодо встановлення вказівника "Музей історії підпільної молодіжної організації "Спартак" с. Красногірка" на автомобільному шляху "Ульяновка - Миколаїв" та виготовлення і випуску маршрутного довідника туристичної групи по Голованівському району.

Про роботу РКП РВО “Вісник Голованівщини” прозвітувала головний редактор комунального підприємства Чушкіна Надія Василівна. Вона відмітила, що підприємство працює стабільно, згідно Статуту і чинного законодавства. Із 52 запланованих номерів районної газети "Вісник Голованівщини",  у 2011 році вийшло – 72. Звіт головного редактора прийнято до відома.

Заслухавши інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Коломійчук Олени Вікторівни про затвердження районної програми зайнятості населення Голованівського району на 2012-2014 рік, комісія рекомендувала сесії затвердити дану програму.

Голова районної ради Олексій Чушкін ознайомив депутатів із депутатським запитом районної ради Карпюк Є.М. щодо закриття будинку культури в с. Журавлинка та  відмітив, що питання дуже важливе, тому необхідно підтримати депутатський запит.

А також, голова районної ради  надав  доручення головам відповідних профільних постійних комісій районної ради щодо розгляду наступних питань:

1.     “Про перспективи реформування галузі охорони здоров’я в районі, забезпечення пільгових категорій населення безкоштовними лікарськими засобами” ;

2.     “Про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та перспективи розвитку житлово-комунального господарства району на 2012 рік” ;

3.     “Про проведення аналізу оптимізації закладів культури району та перспективи їх розвитку на 2012 рік”.