Робоча поїздка в Грузьку та Шепилівську сільськи ради

19 грудня Робоча поїздка в Грузьку та Шепилівську сілсьькі ради

16 грудня 2011року голова районної ради Олексій  Чушкін та голова обласної ради Микола  Ковальчук взяли участь у засіданні сесії Грузької сільської ради, на яке було винесене одне питання - про внесення змін до бюджету сільської ради. Дане питання не знайшло підтримки у депутатського корпусу сільської ради. Позачергова сесія Грузької сільської ради запланована на 21 грудня 2011року. Голову обласної ради запрошено до участі в роботі сесії.

Також  О. Чушкін та М. Ковальчук  ознайомилися з роботою об’єктів  соціальної інфраструктури села. Відвідали бібліотеку,  будинок культури, спілкувалися з представниками територіальної громади.

Цього ж дня Олексій Чушкін та Микола Ковальчук  ознайомилися з ходом проведення ремонтних робіт Шепілівського будинку культури.

Поспілкувалися з апаратом сільської ради  на предмет виконання дохідної частини бюджету та покращення соціальної інфраструктури на селі.