Відбулося засідання бюджетної комісії районної ради

19 січня 2012 року

19 січня під головуванням Довгого Володимира Євдокимовича відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку, в якому взяли участь голова районної ради Олексій Чушкін та заступник голови Володимир Козак.

Особливу увагу члени комісії приділили профільному питанню “ Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2011 року № 155 “Про районний бюджет на 2012 рік”. Як доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Василь Дудар, зміни до районного бюджету необхідно внести в зв’язку з виниклою заборгованістю за минулий рік, а це 410 тис.грн. по загальному фонду та 143 тис.грн. – по спеціальному. Депутати розглянули всі листи які надійшли на розгляд бюджетної комісії щодо виділення коштів та ознайомились із пояснювальної запискою Молдовської сільської ради щодо показників надходжень до загального фонду. Члени комісії підтримали запропоновані зміни.

Комісія заслухала начальника управління економіки та розвитку інфраструктури Артвіх І.О., яка доповіла про виконання соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011 рік.

За інформацією Ірини Артвіх бюджет району по доходах 2011 року виконано на  105,506 млн.грн. (102,7 %). З них загальний фонд виконано на 100,287 млн.грн., спеціальний – 5,219 млн.грн. Створено 414 робочих місць. Обсяг реалізованих послуг за 2011 рік становить 15 373,1 тис.грн. Освоєно капітальних інвестицій на суму 310,307 млн.грн.

У ході засідання депутати також розглянули та підтримали питання про внесення змін до плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища для фінансування заходів спрямованих на запобігання знищенню та пошкодженню об’єкта природно - заповідного фонду “Дуб-велетень” на суму 22 тис.грн.

Комісія обговорила та рекомендувала сесії районної ради затвердити Програму зайнятості населення Голованівського району на 2012 – 2014 роки та взяла до відома звіт головного редактора РКП РВО “Вісник Голованівщини” Чушкіної Н.В. про роботу підприємства за минулий рік.

По закінченні роботи депутати розглянули та підтримали депутатський запит депутата районної ради Карпюк Є.М. щодо закриття будинку культури в с. Журавлинка.