Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

19 серпня - День пасічника

Дорогі пасічники! 

         Цієї  чудової серпневої пори щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем пасічника.   
         Бджолярів з давніх давен шанували на українських теренах. Це одне з найдавніших ремесл.  Протягом не одного сторіччя виготовлення меду покращувалися технології, з’являлися нові методи, бджолярство перетворювалося на на справжнє мистецтво. Але секрети цієї справи відкривалися тільки дбайливим і працьовитим.  
         Мед на столі для українців – багатство у господі. З ним наші земляки відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією і донині.
         Шановні бджолярі, за покликанням душі Ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, започаткованої нашими пращурами ще з сивої давнини.
         Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу мешканців Голованівщини неповторний дар землі та сонця. Велика подяка Вам за наполегливість, вірність  народним традиціям, любов до своєї справи.  
Бажаємо Вам злагоди та добробуту в родинах, міцного здоров'я, натхнення, щасливої долі та багатих медозборів. Нехай відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім бджолярам нашого району за терпіння і наполегливу працю.

Голова районної ради
О. Чушкін

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада