Сходка в селі Грузьке

2 листопада 2011 року

2 листопада 2011 року голова районної ради О.Чушкін разом з заступником голови районної ради В.В. Козаком на запрошення територіальної громади села Грузьке побували на сходці села. У приміщенні сільського будинку культури голова села Капелюшна Л.Б. прозвітувала перед односельцями про свою роботу за звітний період, коротко охарактеризувавши сучасний стан справ на території сільської ради.

Виступаючи перед присутніми голова районної ради розповів про стан соціально-економічного розвитку району, про реалізовані  під керівництвом голови районної державної адміністрації О.В. Ярового соціальні та інвестиційні проекти.

Схвально громада Грузького сприйняла інформацію про активну діяльність депутатів обласної ради від Партії Регіонів В.А. Грушевського та М.В. Новікова, які є засновниками благодійного фонду “Відродження покоління”, допомогою якого скористалися члени громади села Грузьке.

По завершенню сходки Олексій Іванович провів особистий прийом громадян.