20 грудня - День міліції!

20 грудня 2011 року

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо Вас із професійним святом – Днем міліції!

Ваша служба складна і небезпечна. Але мужність і стійкість не менш необхідні, коли треба не поступитися совістю, залишитися вірним закону.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні.

Тож у День Вашого свята висловлюємо щиру вдячність всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, високих Вам професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу.

Нехай людська шана стане гідною подякою Вам за плідну працю, неупередженість та чесність. Міцного здоров’я, родинного затишку і тепла Вам та Вашим близьким!

Голова районної державної адміністрації                                   Голова районної ради

О.Яровий                                                           О.Чушкін