20 серпня 2012 року

До уваги органів місцевого самоврядування!

Орієнтовно 29 серпня 2012 року  відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Голованівської районної ради.

До розгляду плануються такі питання:

1. Про результати фінансово-господарської діяльності органів місцевого самоврядування району.

2. Про проведення інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами та поновлення грошової оцінки земель населених пунктів

3. Про участь у конкурсах програм та проектів розвитку місцевого самоврядування.

4. Про порядок проведення спеціальної перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

5. Інші.