Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

20 вересня - День працівника лісу!

Шановні працівники лісового господарства! 

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.
         Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси - це прекрасний природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної  безпеки, пріоритетна  складова народного господарського комплексу. Для України, для Голованівщини - це безцінний дар, неоціненний природний фонд. 
         Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашого рідного району. 
         Велике спасибі Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сподіваємось, що ваша важка наполеглива праця щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів України буде взірцем для всіх інших районів та областей України. 
         Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я,  родинного тепла та затишку, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою. Нехай Ваша наполеглива праця щодо відродження лісових фондів сприятимуть розвитку лісового господарства Голованівщини. Успіхів Вам в усіх починаннях! Зі святом!

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський

Голова районної ради
О. Чушкін

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада