Нарада з керівниками бюджетних установ

21 січня 2014 року голова районної ради Олексій Чушкін провів нараду з керівниками бюджетних установ, на якій було розглянуто питання щодо особливостей формування районного бюджету на 2014 рік та проведення відповідної роботи щодо економії бюджетних коштів.

Голова районної ради наголосив що бюджет на 2014 рік за попередніми прогнозами буде надзвичайно напружений. За таких умов усім учасникам бюджетного процесу необхідно вжити конкретних заходів для прийняття у встановлені терміни збалансованого і реального до виконання районного бюджетe на 2014 рік, а також оптимізувати видатки та провести їх раціональний розподіл.

У своєму виступі Олексій Іванович звернув увагу на те, що Урядом зменшуються витрати на виробництво та транспортування тепла. 30 грудня 2013 року була прийнята Постанова Кабінету Міністрів України щодо зниження цін на газ в тому числі для бюджетних установ. Враховуючи дії уряду в даному напрямку, голова районної ради запропонував при проведенні тендерних процедур на закупівлю послуг теплопостачання також провести відповідну роботу та звернутись до теплопостачальної організації  з проханням знизити тарифи на послуги теплопостачання.