Надання методично-консультативної допомоги сільським радам району

22 листопада 2011року виїзди до сільських рад

22 листопада 2011року керуючий справами виконавчого апарату Голованівської районної ради Ю. Кадієвський разом зі спеціалістами районної ради здійснили робочу поїздку  до Перегонівської, Крутеньківської та Семидубської сільських рад для надання методично-консультативної допомоги.

Працівниками районної ради значна увага приділялась на дотримання вимог законодавства щодо ведення діловодства, кадрової роботи, роботи із зверненнями громадян, порядку проведення сесій та засідань постійних комісій.

Сільським головам та секретарям  рад були надані практичні рекомендації для покращення  своєї роботи.