Розширене засідання колегії Кіровоградської обласної державної адміністрації

22 лютого 2012 року

22 лютого 2012 року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у розширеному засіданні колегії Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Відкрив засідання голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін, який звернув увагу присутніх на останні важливі події, що стосувалися Кіровоградської області та озвучив завдання, які поставив перед керівниками області Президент України на засіданні Ради регіонів.

Про результати виконання програми економічного та соціального розвитку області у 2011 році проінформував начальник головного управління економіки обласної державної адміністрації Ніна Рахуба.

За її словами, у базових галузях економіки області вдалося забезпечити виконання основних показників розвитку, визначених Програмою: досягнуто збільшення обсягів виробництва та реалізації промислової і сільськогосподарської продукції, поліпшено результати фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, що обумовило підвищення їх інвестиційної активності, а також стимулювало розвиток суміжних галузей.

Про підсумки виконання бюджетів області за 2011 рік поінформував начальник головного фінансового управління обласної державної адміністрації Сергій Шеремет.

Як повідомив Сергій Шеремет, за 2011 рік надходження податків і зборів, інших обов’язкових платежів до загального та спеціального фондів бюджетів усіх рівнів у цілому по області склали 2656,4 млн. грн. До місцевих бюджетів надійшло 1439,4 млн. грн. (102,2% до плану), до державного – 1217 млн. грн. (100,1%). Порівняно з 2010 роком надходження до місцевих бюджетів зросли на 17,2%, до державного бюджету – на 28,9%.

До загального фонду місцевих бюджетів надійшло власних і закріплених доходів у сумі 1207 млн. грн., або 102,3% до запланованих місцевими радами показників. Обласний бюджет за доходами виконано на 101,2 %.

Підсумовуючи, Сергій Шеремет зазначив, що за 2011 рік в цілому по області було досягнуто позитивних результатів щодо виконання місцевих бюджетів та забезпечено дотримання соціальних гарантій.