В ході підготовки до чергової сесії районної ради відбулися засідання постійних комісій

В ході підготовки до чергової сесії  22 січня 2014 року відбулися засідання постійних комісій районної ради, а саме: з питань  освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї , з питань  аграрної політики та раціонального використання земель та з питань  регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

На засіданнях комісій було розглянуто порядок денний 27 сесії 6 скликання,  районний бюджет на 2014 рік, план роботи районної ради на 2014 рік та інші.

Питання членами комісії розглянуті без змін та доповнень і запропоновано винести на розгляд депутатів районної ради.