Відкриття ігрових майданчиків

22 серпня 2012 року

22 серпня 2012 року депутат Кіровоградської обласної ради від Пратії регіонів, засновник благодійного фонду “Відродження покоління” Віталій Грушевський разом з очільниками району – головою районної ради Олексієм Чушкіним та головою районної державної адміністрації Олександром Яровим відкрили дитячі майданчики в селах Молдовка,  Липовеньке, Люшнювате та Межирічка Голованівського району.

Для жителів сіл, особливо дітвори, встановлення нових дитячих майданчиків з яскравими, різнокольоровими будиночками, гойдалками, гірками стало справжнім подарунком, святковою і радісною подією.