Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

22 вересня - День партизанської слави України!

Шановні ветерани! Дорогі земляки! 

         Ми щиро вітаємо усіх Вас з Днем партизанської слави! 
         Сьогодні ми з вдячністю і любов'ю вшановуємо колишніх партизанів і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з нацистськими загарбниками. Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом. 
         Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі за перемогу України, Кіровоградської області, нашої з вами Голованівщини.
         Це свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Ми низько схиляємо голови перед Вами, шановні ветерани,  та  вшановуємо усіх, хто залишив свої життя в ім’я великої Перемоги. 
         Від усього серця бажаємо Вам, дорогі співвітчизники, міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та добробуту, активної участі у патріотичному вихованні підростаючого покоління! Нехай над вашими головами завжди буде мирне та світле небо!

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський

Голова районної ради
О. Чушкін

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада