Засідання бюджетної комісії

23 лютого 2012 року

23 лютого відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку. У засіданні взяли участь голова районної ради Олексій Чушкін та член постійної комісії, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий.

Головними її питаннями стали звіт про виконання районного бюджету на 2011 рік та внесення змін до рішення районної ради про районний бюджет на 2012 рік.

Про підсумки виконання районного бюджету на 2011 рік проінформував начальник фінансового управління районної державної адміністрації В.Дудар.

Як повідомив Василь Дудар районний бюджет за 2011 рік виконано по доходах в сумі 82785,6 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 80883,9 тис.грн., по спеціальному фонду – 1901,7 тис.грн. По викатках – у сумі 841148,1 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 81173,4 тис.грн., по спеціальному фонду – 2974,7 тис.грн.

А також, за результатами розгляду затверджено висновок комісії та погоджено внесення змін до районного бюджету з подальшим затвердженням на сесії районної ради.