Святковий концерт до Дня Незалежності України

23 серпня 2012 року

23 серпня 2012 року в районному будинку культури  відбувся святковий концерт присвячений відзначенню 21-ї річниці Дня Незалежності України “Україна – свята і єдина”.

Відкрили святковий концерт зі словами привітання з святом заступник голови районної ради Володимир Козак та перший заступник голови районної державної адміністрації Георгій Данилюк.

За сумлінну працю та внесок у розвиток району, районними нагородами були нагородженні працівники освіти, культури, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій.

Зі святом Незалежності жителів Голованівщини та гостей селища привітали хор районного будинку культури під керівником Володимира Виноградова, творчі колективи та виконавці районного будинку культури.