Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я

24 січня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань   охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення, очолюваної депутатом районної ради Тамарою Лісовською.

Депутати обговорили питання порядку денного двадцять сьомої сесії районної ради та профільні питання, зокрема, погодили проект рішення про внесення змін та доповнень до районної програми санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2011-2015 роки,  про  внесення змін до  Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2011-2015 роки, про затвердження районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України на 2014-2016 роки, про затвердження районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської організації інвалідів КООІ ВОІ СООІУ на 2014-2016 роки та інші.

По даних питаннях порядку денного комісія  вирішила підтримати проекти рішень та рекомендувати розглянути на пленарному засіданні Голованівської районної ради.