Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

24 травня Україна відзначає День слов'янської писемності й культури.

Щиро вітаємо Вас з  Днем слов'янської писемності і культури! 

24 травня Україна відзначає День слов'янської писемності й культури. Цього дня ми вшановуємо братів-подвижників Кирила та Мефодія, які дали слов’янському світу алфавіт, заклавши тим самим основи церковнослов’янської писемності та фундамент усіх слов’янських літератур.


Культура та писемність – основа існування будь-якого народу, його «генетичний код» та національна скарбниця.  Століттями наша культура розвивалась та зрощувала геніїв в різних соціальних сферах.  Їх імена стали відомими на весь світ, як імена людей, що шанують, плекають та славлять рідну землю, примножуючи її літературну та духовну спадщину.  В усі часи ці люди - письменники, поети, прозаїки, театральні та культурні діячі - були носіями моральних та духовних цінностей,  гуманітарними лідерами нашого суспільства. 


Сьогодні, коли українське мистецтво та  культура переживають важкі часи, питання захисту суспільної моралі та збереження духовних скарбів нашої нації є надзвичайно важливими, оскільки від їх вирішення залежить майбутнє нашої країни.


З нагоди святкування цієї пам’ятної дати хочемо побажати представникам слов’янських народів миру, злагоди, толерантності та благополуччя.

 

Голова районної                                                                        Голова

державної адміністрації                                                          районної ради

О. ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ                                                               О. ЧУШКІН

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада